środa, 1 czerwca 2016

„Śląsk potrzebuje zmian”

Po ostatnich wyborach parlamentarnych podjąłem się prowadzenia biura poselskiego posła na Sejm RP - Grzegorza Długiego jako Dyrektor tego biura. Obecnie zostałem wybrany na stanowisko Prezesa – śląskiego oddziału Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji "Kukiz'15" okręg 31. Planuję też prowadzić aktywną działalność rzecz naszego regionu. W najbliższych miesiącach organizowane będą spotkania obywatelskie, na terenie całego województwa. Znam bardzo dobrze problemy społeczności lokalnych i samorządowych gdyż jestem również radnym Miasta Chorzów.


AdamportretChcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców naszego regionu. Tworzymy ruch obywatelski, więc głos społeczeństwa jest dla nas niezmiernie ważny. Przyjmujemy wszelkie wnioski i propozycje. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami, możemy dokonać wiele.
Jako nowo wybrany prezes śląskiego oddziału Kukiz’15 był em uczestnikiem programu „Optyka polityka” wyemitowanego 24 maja br. na antenie TVP Katowice. Mówił em w nim m.in. o potrzebie wprowadzenia zmian w systemie szkolnictwa, a także o emigracji zarobkowej i sytuacji ekonomicznej młodych mieszkańców regionu. Materiał można zobaczyć tutaj.
Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z biurem poselskim Grzegorza Długiego, znajdującym się przy ul. ul. Floriana 7 w Katowicach. Zachęcamy do przyjścia do nas lub kontaktu telefonicznego. Wkrótce podamy szczegółowe informacje na temat organizowanych przez nas spotkań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz