sobota, 18 października 2014

Szanowni Państwo, mieszkańcy Chorzowa II

Cztery lata temu, przy wyborczych urnach, obdarzyli mnie Państwo ogromnym zaufaniem. To dzięki waszym głosom, oddanym na moje nazwisko, mogłem reprezentować Chorzów II w Radzie Miasta.
           
Praca w samorządzie była dla mnie czasem nauki, ale przede wszystkim działań.  Wiem, jak ważne dla każdego z nas jest bezpieczeństwo. Dlatego jako radny, przewodniczący komisji Praworządności i Bezpieczeństwa, przywiązywałem do tego szczególną wagę. Jednym z widocznych efektów są prace nad miejskim monitoringiem. A projekt doczekał się realizacji.

Jestem związany z Chorzowem II. Tutaj pracuję, spotykam się z Wami, poznaję i rozwiązuję Wasze problemy. Są to dla mnie najcenniejsze doświadczenia. To właśnie dzięki wspólnej współpracy i konsultacjom stworzyliśmy Mini Program Rewitalizacji Chorzowa II. Dokument leży w biurku prezydenta, ale wierzę, że wkrótce razem odnowimy tę dzielnicę. Pokażemy, że może być ona pięknym miejscem na mapie naszego miasta.

Wielu z nas narzeka na wysokie ceny wody.  W rodzinach, gdzie liczy się każdy grosz, każda jej kropla jest bezcenna. Dlatego, jako przewodniczący Chorzowsko - Świętochłowickiego Związku Wodociągów i Kanalizacji, postarałem się, aby inwestycje związane z infrastrukturą wodno - kanalizacyjną nie niosły ze sobą podwyżek cen wody w latach 2014 i 2015.


16 listopada sprawy naszej dzielnicy leżą w Waszych rękach. Liczę, że odwiedzając lokal wyborczy, obdarzą mnie Państwo, podobnie jak cztery lata temu, zaufaniem. Przed nami jeszcze wiele wyzwań. Na modernizację czeka wiele miejsc w Chorzowie II. Chcemy wybudować centralny plac zabaw. To wszystko możemy dokonać wspólnie dla dobra naszej dzielnicy i naszych rodzin.