O mnie

Okręg Wyborczy nr 31, miejsce 5

  • BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA
  • STOP ISLAMIZACJI
  • ŚLĄSK NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
  • DLA DOBRA SENIORÓW


O MNIE:

Urodziłem się 12 września 1977 roku w Chorzowie. Ukończyłem studia licencjackie na specjalizacji Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu - wydział zamiejscowy w Gliwicach, gdzie kontynuuję naukę na studiach magisterskich i podyplomowych. Nigdy nie byłem związany z żadną partią polityczną. W ubiegłej kadencji pełniłem funkcję przewodniczącego Samorządowego Chorzowsko - Świętochłowickiego Związku Wodociągów i Kanalizacji, a także przewodniczącego Klubu Radnych Wspólny Chorzów. 

Od 2010 roku jestem członkiem Komisji Rewizyjnej Rady Miasta. Pełnię także funkcję Przewodniczącego Stowarzyszenia Na Rzecz Modernizacji i Bezpieczeństwa Miasta Chorzów „Nasz Dom”. W czerwcu br. utworzyłem lokalny komitet referendalny ds. Jednomandatowych Okręgów Wyborczych organizując spotkania informacyjne dla mieszkańców Chorzowa oraz angażując się w kampanię na rzecz wprowadzenia zmian ordynacji wyborczej. W nadchodzących wyborach parlamentarnych startuję z listy KWW „Kukiz' 15”.

Po raz pierwszy zostałem wybrany do Rady Miasta Chorzowa niespełna pięć lat temu. Ubiegła kadencja była dla mnie nie tylko czasem nauki, ale przede wszystkim działań. Jako radny przyczyniłem się m.in. do rozwoju infrastruktury oraz poprawy bezpieczeństwa w mieście. Praca w lokalnym samorządzie nauczyła mnie, że tylko dzięki dialogowi społecznemu można poznać realne potrzeby mieszkańców, zrozumieć ich problemy i skutecznie je rozwiązywać. Tę ideę zamierzam kontynuować jako parlamentarzysta. Postawa obywatelska jest dla mnie bardzo cenna. Jestem przekonany, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wszystkich obywateli, którym dobro naszej małej ojczyzny leży na sercu, zachęcam do współpracy oraz zgłaszania swoich pytań, problemów, a także wniosków i postulatów.


Nr tel.: 519 452 240
e-mail: adam.trzebinczyk@gmail.com
www:  www.trzebinczyk.pl
facebook: www.facebook.com/trzebinczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz